Żywność dietetyczna: jeść, cienkie i skopiować


Nie próbuj kupić markę, pokarmy skromnie opakowane nie wyglądają tak imponująco niż ich droższych odpowiedników, ale często mniej przydatne i pożywne. Nie wierzcie w napis - skim - na etykiecie. Tłuszcz nadal jest zawarty, w minimalnych ilościach, które producent milczy w celach. Aby nie płacić za powietrze, sprawdź ilość tłuszczu również na liście składników - nie powinna przekraczać 3 gramów na porcję. Kupowanie produktu, którego reklama nie jest wyłączona z ekranów telewizyjnych i stron z gazetami, upewnij się, że to ci płacą za to. Udział marż reklamowych osiąga się w czasie do 70%

.

Nie zawsze produkty w domu są droższe niż w dużym supermarkecie. Jeśli budżet pozwala, uzyskać ten sam zestaw w różnych punktach sprzedaży i porównać kontrole. Czy zakupy raz w tygodniu.

Psychologicznie zakupy raz w miesiącu są trudniejsze niż pozostawienie w magazynie 300-500 rubli dziennie, biegnie po pracy. Ale jeśli zastosujesz się do tej porady, będziesz miał motywację do oszczędności. Co więcej, w niektórych sieciach można uzyskać preferencyjną kartę nabywcy i zaoszczędzić wiele.

Dokładnie przeanalizuj tagi cen, nie ufaj tym akcjom, w przeciwnym razie kupisz zakupy znacznie droższe niż te same, ale w sąsiednich sklepach. Dietetycy uważają, że największe korzyści dla osoby przynoszą te owoce i warzywa rosną w miejscu urodzenia i życia

.

Kup jabłka, pomidory, ogórki, itp. latem i jesienią, a zimą przygotowuje się, zamrażając i konserwując produkty. Łatwo obliczyć oszczędności w lecie 1 kg papryki słodkiej kosztować 15-20 rubli zimę - mrożone - ponad 100 p

. Poszukaj części zamiennych dla niektórych produktów, jest to bardziej przydatne i smaczne. Gotowana kiełbasa jest łatwa do wymiany przy użyciu kawałka mięsa wstępnie wypiekanego w piecu. Przez cenę za 1 kg nie można wygrać, ale zakup mięsa, płacisz za zarobkami sojowych, tłuszczu, skrobi i produktów ubocznych.

Półfabrykaty kosztują dwukrotnie więcej niż takie same pierogi i kotle gotowane w domu. Raz w miesiącu przygotuj je w dużych partiach i zamrażaj się. Więc zaoszczędzisz co najmniej dwa razy.

Wideo.

Podziel Się Z Przyjaciółmi
Poprzedni Artykuł
Następny Artykuł

Zostaw Swój Komentarz